TC164-FR-0722RL
Partnumber:
TC164-FR-0722RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 22 Ohm 1% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R