TC2117-3.3VDBTR
Partnumber:
TC2117-3.3VDBTR
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R