TCA1E475M8R
Partnumber:
TCA1E475M8R
Manufacturer:
ROHM SEMICONDUCTOR
Availability:
100000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Surface Mount, 1206, CHIP