TCD21E1H104M
Partnumber:
TCD21E1H104M
Manufacturer:
NIPPON-UN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CAP 100nF 50V Y5U 20% 5mm RDL Ammo Pack