TCE0806G-900-2P-T200
Partnumber:
TCE0806G-900-2P-T200
Manufacturer:
TDK
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3.5Ohm DCR SMD T/R