TCFGB1A107M8R
Partnumber:
TCFGB1A107M8R
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
503 in stock
SKU:
TCFGB1A107M8R
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 1411, CHIP, HALOGEN FREE