Partnumber: TCFGD1C107MCR
Manufacturer: ROHM Semiconductor
products.category: C/R/E
Availability: 1158 in stock
SKU: TCFGD1C107MCR
decrease increase
Package Cap Tant Solid 100uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 125°C T/R