TCJD107M025R0055
Partnumber:
TCJD107M025R0055
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 100uF 25VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.055 Ohm 105°C T/R