TCJE476M025R0050
Partnumber:
TCJE476M025R0050
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 47uF 25VDC E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) SMD 7343-43 0.05 Ohm 105°C T/R