TCJR475M010R0500
Partnumber:
TCJR475M010R0500
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 4.7uF 10VDC R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) SMD 2012-12 0.5 Ohm 125°C T/R