TCJT107M006R0070
Partnumber:
TCJT107M006R0070
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 100uF 6.3VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) SMD 3528-12 0.07 Ohm 105°C T/R