TCJU107M025R0070E
Partnumber:
TCJU107M025R0070E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 100uF 25VDC U CASE 20% (7.3 X 6.1 X 4.1mm) SMD 7361-43 0.07 Ohm 125°C T/R