TCJY227M010R0040
Partnumber:
TCJY227M010R0040
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 10VDC Y CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2mm) SMD 7343-20 0.04 Ohm 105°C T/R