TCLLZ13V
Partnumber:
TCLLZ13V
Manufacturer:
Tak Cheong Electronics (Holdings) Co Ltd
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Zener Diode, 13V V(Z), 5%, 0.5W, Silicon, Unidirectional, DO-213AC, ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, GLASS, LL-34, MINIMELF-2