TCNT476M016R0200
Partnumber:
TCNT476M016R0200
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 47uF 16VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R