TCNX108M006R0200
Partnumber:
TCNX108M006R0200
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 1000uF 6.3VDC X CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.5mm) Undertab SMD 7343-15 0.2 Ohm 105°C T/R