TCSCS1D226KDAR
Partnumber:
TCSCS1D226KDAR
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2917, CHIP, LEAD FREE