TCSP0J107M8R
Partnumber:
TCSP0J107M8R
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 6.3V P CASE 20% (2 X 1.25 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 125°C T/R