TCSP1D106M8R
Partnumber:
TCSP1D106M8R
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 20V P CASE 20%( 2 X 1.25 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R