TDC600-10A
Partnumber:
TDC600-10A
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Plug Fast Acting 10A 600V Holder Cartridge 6.35 X 25.4mm Ceramic UL