TE500B100RJ
Partnumber:
TE500B100RJ
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 100 Ohm 5% 500W ±440ppm/°C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose