TEH70M2K00JE
Partnumber:
TEH70M2K00JE
Manufacturer:
OHMITE MFG CO
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1808 in stock
SKU:
TEH70M2K00JE
Package
TO-3P-2/RESISTOR THICK FILM 2KOHM 70W 5%