TEL15-2410
Partnumber:
TEL15-2410
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
1073000 in stock
SKU:
TEL15-2410
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 3A 15W 4-Pin