TEL15-2412
Partnumber:
TEL15-2412
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
172500 in stock
SKU:
TEL15-2412
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin