TEN15-2411
Partnumber:
TEN15-2411
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
716 in stock
SKU:
TEN15-2411
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W 4-Pin