Partnumber: TEN20-1212
Manufacturer: TRACO Electronic AG
products.category: others
Availability: 526 in stock
SKU: TEN20-1212
decrease increase
Package Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 1.67A 20W 5-Pin