TEP100-2411WIR
Partnumber:
TEP100-2411WIR
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 20A 100W 9-Pin Half-Brick