TEP75-7215WI
Partnumber:
TEP75-7215WI
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 24V 3.2A 75W 9-Pin