TF38-38S-0.5SV(833)
Partnumber:
TF38-38S-0.5SV(833)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 36 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R