TFM201610GHM-1R0MTAA
Partnumber:
TFM201610GHM-1R0MTAA
Manufacturer:
TDK
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Thin Film 1uH 20% 1MHz Metal 3.1A 60mOhm DCR 0806 T/R