TFM201610GHM-2R2MTAA
Partnumber:
TFM201610GHM-2R2MTAA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Thin Film 2.2uH 20% 1MHz Metal 1.9A 152mOhm DCR 0806 T/R