TFM201610GHM-R47MTAA
Partnumber:
TFM201610GHM-R47MTAA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Thin Film 0.47uH 20% 1MHz Metal 3.9A 0.041Ohm DCR 0806 T/R