TGI8596-50
Partnumber:
TGI8596-50
Manufacturer:
TOSHIBA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans JFET 50V 15A GaN 3-Pin Case 7-AA04A Individual