TH3B225K035C2500
Partnumber:
TH3B225K035C2500
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.5 Ohm 150°C Automotive T/R