THD12-2412WI
Partnumber:
THD12-2412WI
Manufacturer:
TRACO ELECTRONIC AG
products.category:
MODULES
Availability:
395 in stock
SKU:
THD12-2412WI
Package
MODULE DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1A 12W 9-PIN DIP