THJB225M025RJN
Partnumber:
THJB225M025RJN
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 25V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 4.5 Ohm 175°C Automotive T/R