THN20-2411WI
Partnumber:
THN20-2411WI
Manufacturer:
TRACOPOWER
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 4A 20W 6-Pin