THN30-2412WI
Partnumber:
THN30-2412WI
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin