THV12-300P
Partnumber:
THV12-300P
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0V to 300V 0.01A 3W 6-Pin