TJ15S06M3L
Partnumber:
TJ15S06M3L
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH Si 60V 15A Automotive 3-Pin(2+Tab) New PW-Mold T/R