TJ40S04M3L
Partnumber:
TJ40S04M3L
Manufacturer:
TOSHIBA
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH Si 40V 40A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK+ T/R