TJ80S04M3L
Partnumber:
TJ80S04M3L
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH Si 40V 80A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK+ T/R