TK100E10N1
Partnumber:
TK100E10N1
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 100V 207A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Magazine