TK10A60E
Partnumber:
TK10A60E
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220SIS