TK13P25D
Partnumber:
TK13P25D
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 250V 13A 3-Pin(2+Tab) DPAK