TK20J60W5
Partnumber:
TK20J60W5
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 600V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-3PN