TK25S06N1L
Partnumber:
TK25S06N1L
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 60V 25A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK+