TK33S10N1Z
Partnumber:
TK33S10N1Z
Manufacturer:
TOSHIBA AMERICA ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
726 in stock
SKU:
TK33S10N1Z
Package
TRANS MOSFET N-CH SI 100V 33A AUTOMOTIVE 3-PIN(2+TAB) DPAK