TL3AR025FTDG
Partnumber:
TL3AR025FTDG
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Foil 2512 0.025 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R