TL760M33QKVURQ1
Partnumber:
TL760M33QKVURQ1
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
Availability:
100000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A Automotive AEC-Q100 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R